Päriselu seiklusmäng ei nõua mingeid erilisi oskusi ega teadmisi. Meeskond koosneb 2 kuni 6 inimesest. Mäng kestab 60 minutit. Administraator kontrollib mänguprotsessi alati, tal on õigu mäng igal hetkel katkestada, kui ta leiab, et mängijad käituvad ebakohaselt. Aga midagi sellist ei juhtu, kui te püüate järgida mõningaid lihtsaid reegleid.

Mängige kaine peaga.

Mängima ei lubata alkohoolses ega narkootilises joobes inimesi.

Ärge kasutage füüsilist jõudu.

Seiklusmängus pole tarvis kasutada jõudu, kui teil ei õnnestu kusagile mingil hetkel pääseda, siis tasub mõelda, miks see võimalik pole, ja mida tuleb teha, et sinna pääseda.

Küsige vihjeid.

Seiklusmäng on võrdlemisi keerukas mõistatus. Kui te jäite mingis etapis toppama, siis ärge häbenege, vaid küsige abi. Administraator jälgib mängu, kuuleb teid suurepäraselt ja on alati valmis teie mõttekäiku suunama.

Tulge õigeaegselt kohale.

Kui teile ei meeldi oodata, siis ärge hilinege. Meie seiklusmängud broneeritakse ette. Pärast teid hakkab mängima järgmine meeskond. Seepärast oleme juhul, kui te hilinete rohkem kui 10 minutit, sunnitud keelduma teid mängima laskmast.

Jätke isiklikud asjad maha.

Kõik, mis võib segada mängu süvenemist (telefonid, fotoaparaadid, välgumihklid, taskulambid, noad, püstolid…) tuleb jätta väljapoole seiklusmänguruumi. Administraator näitab teile, kuhu te võite oma asjad panna, et need oleksid turvaliselt hoitud.

Alla 14 aastased lapsed võivad mängida üksnes koos täiskasvanud saatjatega!

fullsizerender-2fullsizerender-1fullsizerender-4fullsizerender-3